DubaiWork

Работа в Дубай, ОАЭ и странах Персидского залива
Работа в Дубай, ОАЭ и странах Персидского залива

Робота за кордоном для українців 2020

За найскромнішими підрахунками в ОАЕ вже працюють десятки тисяч українців. Переліт до Еміратів зараз коштує недорого, та й взагалі, транспортні витрати, як правило, бере на себе роботодавець. Тому спробувати власні сили і отримати роботу за кордоном бажають багато наших співвітчизників. Цікавий і той факт, що саме в країнах Перської затоки більше 80% працівників – це іноземні мігранти. Які ж умови праці готова забезпечити приймаюча сторона українцям і чи є сенс залишати рідні пенати заради більш високого заробітку або отримання досвіду?

Робота за кордоном

Робота за кордоном: ОАЕ 2020

Навіть невелика компанія в Еміратах вважає своїм обов’язком чітко дотримуватися робочого графіка мігранта. Протягом дня працівник повинен працювати не більше 9 годин. Крім того, обов’язковою є обідня перерва. У тому випадку, якщо спеціальні служби виявляють факти порушень трудового законодавства, компанія-роботодавець може або заплатити досить високий штраф, або взагалі позбутися ліцензії.

Ситуація із заробітною платою в 2018 країнах ОАЕ теж набагато привабливіша, ніж в Україні і навіть у багатьох країнах Європи. По-перше, багато вакансій з категорії російськомовних «Работа за границей для украинцев» з самого початку пропонують досить високий заробіток. І навіть якщо в картці вакансії вказана оплата становить лише 400-500 $, то чайові на цій посаді можуть перевищити так званий оклад в кілька разів. Також звертайте увагу на соціальний пакет, який може перевищувати ваш заробіток в 3-4 рази. Важливо, що в цих країнах ви не сплачуєте жодних податків! Крім того, у всіх країнах Перської Затоки державні органи уважно стежать за тим, щоб роботодавці не кривдили своїх працівників і вчасно виплачували їм всі належні кошти, так як система стеження на своєчасною виплатою заробітних плат є абсолютно прозорою. Таким чином відбувається легалізація трудової міграції та підтримується діяльність банківської системи.

Робота в ОАЕ

А ще багато компаній готові забезпечити українців житлом і компенсувати їх транспортні витрати. Та й взагалі, працювати в країні з приємним кліматом, високим рівнем життя, низьким рівнем злочинності, лояльної податковою політикою і розвиненою інфраструктурою набагато цікавіше і, що теж є важливим, вигідніше.

Робота за кордоном: вакансії для дівчат та хлопців

Вакансії в сфері обслуговування і торгівлі не вимагають від кандидата наявності величезного досвіду роботи. Приємна зовнішність, комунікабельність, відповідальність, пунктуальність і базове знання англійської мови – ось ті параметри, за якими роботодавці шукають працівників. Отже, і хлопці, і дівчата можуть отримати роботу хостесс, ресепшионіста, офіціанта, продавця або адміністратора та інших позицій. Ну а ті претенденти, які вже мають певний досвід роботи, можуть претендувати на більш серйозні вакансії (наприклад, старший офіціант або менеджер з продажу).
Більш досвідчені фахівці також можуть шукати вакансії окремо в категоріях «Робота за кордоном для дівчат» або «Робота за кордоном для хлопців». Традиційно жіночими вважаються такі позиції, як косметолог, майстер манікюру та педикюру, тренер з гімнастики. А традиційно чоловічими – персональний фітнес тренер або бармен.

Робота в Дубай

Робота за кордоном: перспективи в 2020

Ще однією важливою перевагою роботи за кордоном (ОАЕ) є наявність досить чітких перспектив. Навіть той робітник, який не має досвіду роботи, але з відповідальністю відноситься до виконання своїх обов’язків і виявляє ініціативу, може розраховувати на швидкий кар’єрний зріст.
Справа в тому, що у всіх країнах ОАЕ саме зараз стрімко розвивається готельно-ресторанна сфера. Постійно відкриваються нові готельні комплекси та ресторани (як місцеві, так і всесвітньо відомі), в які постійно йде набір співробітників. Тільки в нашому агентстві щомісяця з’являється близько 100 нових вакансій, які успішно «закриваються» за рахунок тих кандидатів, які дійсно хочуть працювати і заробляти.

Ми співпрацюємо виключно з тими роботодавцями, які мають відмінну репутацію і пропонують дійсно вигідні умови роботи за кордоном (Дубай). Тому саме з нашою допомогою Ви обов’язково знайдете свою ідеальну роботу і зробите перший крок в своє забезпечене майбутнє.

Вакансії за кордоном

Работа в Дубаи для українців

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *